FAQ

KURSY

1Dlaczego warto nam zaufać?
Jesteśmy centrum szkoleniowym, które na pierwszym miejscu stawia sobie Twój rozwój. Specjalnie dla Twoich potrzeb bazujemy na nowatorskich technikach, które gwarantują najlepsze wyniki edukacyjne. Dodatkowo jako nieliczni na rynku szkolimy i udoskonalamy umiejętności trenerów, liderów, a także mistrzów branży beauty.

W myśl zasady, że najlepszy plan to elastyczny plan, wprowadziliśmy do naszej oferty szkolenia skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Perfekcyjnie przygotowane przez nas książki szkoleniowe pomagają w szybki i łatwy sposób wrócić do otrzymanej wiedzy. Monotonny, czarny tekst wzbogaciliśmy o zdjęcia, wykresy i diagramy, a wszystko to łączy ze sobą najlepsze techniki szkoleniowe.

Cosmetics College, to skondensowana i zarazem spersonalizowana dawka wiedzy w jednym miejscu.

Przekonaj się sam! Jesteśmy tu dla Ciebie! Już dziś zapraszamy Cię w nasz świat branżowej przygody, niezapomnianych wrażeń i ciekawych doświadczeń. Jeśli chcesz poprawić swoją wiedzę, kompetencje lub sprawić komuś wyjątkowy prezent, zapoznaj się z naszą ofertą i nie zwlekaj, odwiedź nasz Cosmetics College.
2W jaki sposób ustalić termin szkolenia?
Termin kursów ustalany jest indywidualnie dla każdego kursanta lub według kalendarza szkoleniowego COSMETICS COLLEGE. Termin szkolenia można ustalić telefonicznie, meilowo lub osobiście. Rezerwacja terminu następuje w momencie wpłacenia zadatku na NR KONTA 69 1940 1076 3189 6230 0000 0000 W tytule przelewu należy napisać: "ZADATEK + PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO + NAZWĘ ORAZ TERMIN KURSU." Do każdego szkolenia wystawiamy paragon lub FV z VAT.
3Jak mogę zapłacić za szkolenie?
a) SZKOLENIE JUŻ ZAREZERWOWANE - płatności można dokonać gotówką w dniu szkolenia lub przelewem przed szkoleniem.

b) SZKOLENIE NIEZAREZERWOWANE - rezerwacja terminu następuje w momencie wpłacenia ZADATKU (połowy wartości kursu) do 3dni od daty zapisu. NR KONTA 69 1940 1076 3189 6230 0000 0000 W tytule przelewu należy napisać "ZADATEK + PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO + NAZWĘ ORAZ TERMIN KURSU."
4Ile wynosi zadatek za szkolenie?
Zadatek to dokładnie połowa wartości szkolenia.
5Co dzieje się z zadatkiem w momencie rezygnacji ze szkolenia?
Prosimy o przemyślane zapisy, gdyż wpłacony zadatek nie podlega zwrotom. W przypadku opłacenia całości szkolenia zwrotowi nie podlega tylko zadatek.
6Jakie są dane do przelewu?
PRIMA DERMA SP. Z O.O. ul. Katowicka 11/U23 61-131 Poznań

NR KONTA 69 1940 1076 3189 6230 0000 0000 W tytule przelewu należy napisać "ZADATEK + PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO + NAZWĘ ORAZ TERMIN KURSU."
7Czy mogę liczyć na zniżkę?
W przypadku zdecydowania się na minimum 2 szkolenia, w prezencie od nas otrzymasz -5%. Dodatkowo dla każdego kursanta mamy przygotowane drobne upominki i VOUCHERY do Naszej HURTOWNI PRIMA DERMA.
8Gdzie odbywają się szkolenia?
Szkolenia odbywają się pod wskazanymi adresami: COSMETICS COLLEGE ul. Katowicka 11/U24 61-131 Poznań COSMETICS COLLEGE ul. Wojska Polskiego 102 98-200 Sieradz
9W jak dużych grupach odbywają się szkolenia?
Kursy są indywidualne lub w grupach max 4 osobowych.
10Czy na szkoleniu muszę mieć własną modelkę/modela?
Zachęcamy do tego, aby mieć własne modelki, gdyż lepiej jesteśmy w stanie widzieć efekty po zabiegu na przestrzeni czasu. Osoba bliska opowie jakie miała odczucia, jak wykonuje to trener, a jak kursant. Niemniej jednak jeśli nie znajdziesz lub nie masz możliwości posiadania własnej modelki chętnie pomożemy w zorganizowaniu modeli.
11Czy po szkoleniu otrzymam certyfikat?
Po zakończonym kursie zostaje wystawiony certyfikat oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu. Chętni kursanci mogą otrzymać certyfikaty w języku angielskim lub niemieckim za dodatkową opłatą 50 zł.
12Czy mogę otrzymać fakturę?
Do każdego szkolenia wystawiamy paragon lub FV VAT.
13Czy będę mieć egzamin?
Dbając o jak najlepszą jakość edukacji przed wybranymi szkoleniami (TRENERSKIE i EXPERT) weryfikujemy poziom zaawansowania kursantów, po to aby indywidualnie dopasować harmonogram szkolenia. Natomiast po części teoretycznej każdego szkolenia weryfikujemy nabytą u nas wiedzę.
14Jak mam się przygotować do szkolenia?
Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem szkolenia niemniej jednak każdy kursant jest przygotowywany i uczony względem indywidualnego poziomu zaawansowania. Chętni kursanci mogą zabrać ze sobą niezbędne swoje akcesoria, na których lubią pracować. Jeżeli nie masz swojego sprzętu bądź ulubionych narzędzi, możesz kupić je w naszej hurtowni lub my Ci je zapewnimy.
15Czy otrzymam materiały szkoleniowe?
Każdy kursant otrzymuje zestaw materiałów szkoleniowych wraz z drobnym upominkiem.
16Czy podczas szkoleń są przewidywane przerwy?
Do każdego szkolenia zapewniamy przerwę lunchową, kawową i małe co nieco.

 

 

Program kursów jest autorskim programem, stanowi własność COSMETICS COLLEGE i podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Zakazuje się kopiowania części lub całości tekstu programów kursów i opisów. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.