FAQ

KURSY

1Dlaczego warto nam zaufać?
Jesteśmy centrum szkoleniowym, które na pierwszym miejscu stawia sobie Twój rozwój. Specjalnie dla Twoich potrzeb bazujemy na nowatorskich technikach, które gwarantują najlepsze wyniki edukacyjne. Dodatkowo jako nieliczni na rynku szkolimy i udoskonalamy umiejętności trenerów, liderów, a także mistrzów branży beauty.

W myśl zasady, że najlepszy plan to elastyczny plan, wprowadziliśmy do naszej oferty szkolenia skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Perfekcyjnie przygotowane przez nas książki szkoleniowe pomagają w szybki i łatwy sposób wrócić do otrzymanej wiedzy. Monotonny, czarny tekst wzbogaciliśmy o zdjęcia, wykresy i diagramy, a wszystko to łączy ze sobą najlepsze techniki szkoleniowe.

Cosmetics College, to skondensowana i zarazem spersonalizowana dawka wiedzy w jednym miejscu.

Przekonaj się sam! Jesteśmy tu dla Ciebie! Już dziś zapraszamy Cię w nasz świat branżowej przygody, niezapomnianych wrażeń i ciekawych doświadczeń. Jeśli chcesz poprawić swoją wiedzę, kompetencje lub sprawić komuś wyjątkowy prezent, zapoznaj się z naszą ofertą i nie zwlekaj, odwiedź nasz Cosmetics College.
2Jakie szkolenie wybrać na start w branży?
Zachęcamy do poznania naszej całej oferty szkoleniowej oraz wybrania kierunku, który najbardziej interesuje. Kolejną decyzją, którą warto podjąć to system nauczania - jednodniowy lub "EXPRT". Szkolenia jednodniowe to takie w których w ciągu 6 - 8h zdobywamy wiedzę i umiejętności. Szkolenia typu EXPERT są to szkolenia, które w ciągu 40-80h przygotowują osoby do pracy w zawodzie. Mamy obszerną wiedzę teoretyczną, zawsze dopasowaną do poziomu zaawansowania kursanta. Podczas pracy praktycznej wykonujemy ok 10 do 35 zabiegów na modelkach.
3Czym są szkolenia EXPERT?
Szkolenia EXPERT przeprowadzamy w wersji hybrydowej. Na potrzeby takiego szkolenia wysyłamy skrypt szkoleniowy do Państwa w którym przedstawimy wszystkie techniki, które są nam niezbędne do poznania oczekiwanych umiejętności. Dodatkowo poznajemy BHP, psychologii biznesu czy tajemnice marketingu. Ustalamy termin szkolenia online NA ŻYWO i wtedy łączymy się w dogodnych dla Państwa i szkoleniowca godzinach i omawiamy krok po kroku całą teorię podczas wideokonferencji. Po szkoleniu ONLINE spotykamy się w dogodnej lokalizacji i wykonujemy ćwiczenia na główkach treningowych, skórkach czy innych manekinach już bez części teoretycznej - czysta praktyka. Szkolenie indywidualne lub w grupach max 4 os. wraz z wyżywieniem po naszej stronie (obiad). Ilość godzin całego szkolenia EXPERT to 35 do 65h (uzależnione od tematu szkolenia, poziomu z którego Państwo zaczynają oraz umiejętności czy zrozumienia zagadnień z teorii).
4W jaki sposób ustalić termin szkolenia?
Termin kursów ustalany jest indywidualnie dla każdego kursanta lub według kalendarza szkoleniowego COSMETICS COLLEGE. Termin szkolenia można ustalić telefonicznie, meilowo lub osobiście. Rezerwacja terminu następuje w momencie wpłacenia zadatku na NR KONTA 69 1940 1076 3189 6230 0000 0000 W tytule przelewu należy napisać: "ZADATEK + PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO + NAZWĘ ORAZ TERMIN KURSU." Do każdego szkolenia wystawiamy paragon lub FV z VAT.
5Czy jako osoba niezwiązana z branżą kosmetyczną mogę zacząć się szkolić u Państwa?
Oczywiście, każdy może u nas zacząć swoją przygodę w branży beauty. Do każdego szkolenia indywidualnie dopasowujemy harmonogram, zgodnie z poziomem zaawansowania osoby przystępującej do szkolenia. Jedynym wyjątkiem są szkolenia zaawansowane (które wymagają odbycia szkolenia z poziomu podstawowego) oraz z zakresu medycyny estetycznej (konieczna jest wiedza lub doszkolenie z budowy skóry czy anatomii - sprawdzanie wiedzy).
6Jak mogę zapłacić za szkolenie?
a) SZKOLENIE JUŻ ZAREZERWOWANE - płatności można dokonać gotówką w dniu szkolenia lub przelewem przed szkoleniem.

b) SZKOLENIE NIEZAREZERWOWANE - rezerwacja terminu następuje w momencie wpłacenia ZADATKU (połowy wartości kursu) do 3dni od daty zapisu. NR KONTA 69 1940 1076 3189 6230 0000 0000 W tytule przelewu należy napisać "ZADATEK + PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO + NAZWĘ ORAZ TERMIN KURSU."
7Ile wynosi zadatek za szkolenie?
Zadatek to dokładnie połowa wartości szkolenia.
8Co dzieje się z zadatkiem w momencie rezygnacji ze szkolenia?
Prosimy o przemyślane zapisy, gdyż wpłacony zadatek nie podlega zwrotom. W przypadku opłacenia całości szkolenia zwrotowi nie podlega tylko zadatek.
9Jakie są dane do przelewu?
PRIMA DERMA SP. Z O.O. ul. Katowicka 11/U23 61-131 Poznań

NR KONTA 69 1940 1076 3189 6230 0000 0000 W tytule przelewu należy napisać "ZADATEK + PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO + NAZWĘ ORAZ TERMIN KURSU."
10Czy mogę liczyć na zniżkę?
W przypadku zdecydowania się na minimum 2 szkolenia, w prezencie od nas otrzymasz -5%. Dodatkowo dla każdego kursanta mamy przygotowane drobne upominki i VOUCHERY do Naszej HURTOWNI PRIMA DERMA.
11Gdzie odbywają się szkolenia?
Szkolenia odbywają się pod wskazanymi adresami: COSMETICS COLLEGE ul. Katowicka 11/U24 61-131 Poznań COSMETICS COLLEGE ul. Polna 13a 98-200 Sieradz
12W jak dużych grupach odbywają się szkolenia?
Kursy są indywidualne lub w grupach max 4 osobowych.
13Czy na szkoleniu muszę mieć własną modelkę/modela?
Zachęcamy do tego, aby mieć własne modelki, gdyż lepiej jesteśmy w stanie widzieć efekty po zabiegu na przestrzeni czasu. Osoba bliska opowie jakie miała odczucia, jak wykonuje to trener, a jak kursant. Niemniej jednak jeśli nie znajdziesz lub nie masz możliwości posiadania własnej modelki chętnie pomożemy w zorganizowaniu modeli.
14Czy po szkoleniu otrzymam certyfikat?
Po zakończonym kursie zostaje wystawiony certyfikat oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu. Chętni kursanci mogą otrzymać certyfikaty w języku angielskim lub niemieckim za dodatkową opłatą 50 zł.
15Czy mogę otrzymać fakturę?
Do każdego szkolenia wystawiamy paragon , paragon imienny lub FV VAT.
16Czy będę mieć egzamin?
Dbając o jak najlepszą jakość edukacji przed wybranymi szkoleniami (TRENERSKIE i EXPERT) weryfikujemy poziom zaawansowania kursantów, po to aby indywidualnie dopasować harmonogram szkolenia. Natomiast po części teoretycznej każdego szkolenia weryfikujemy nabytą u nas wiedzę.
17Jak mam się przygotować do szkolenia?
Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem szkolenia niemniej jednak każdy kursant jest przygotowywany i uczony względem indywidualnego poziomu zaawansowania. Chętni kursanci mogą zabrać ze sobą niezbędne swoje akcesoria, na których lubią pracować. Jeżeli nie masz swojego sprzętu bądź ulubionych narzędzi, możesz kupić je w naszej hurtowni lub my Ci je zapewnimy.
18Czy otrzymam materiały szkoleniowe?
Każdy kursant otrzymuje zestaw materiałów szkoleniowych wraz z drobnym upominkiem.
19Czy podczas szkoleń są przewidywane przerwy?
Do każdego szkolenia zapewniamy przerwę lunchową, kawową i małe co nieco.

 

 

Program kursów jest autorskim programem, stanowi własność COSMETICS COLLEGE i podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Zakazuje się kopiowania części lub całości tekstu programów kursów i opisów. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.