Jesteśmy centrum szkoleniowym, które na pierwszym miejscu stawia sobie Twój rozwój. Specjalnie dla Twoich potrzeb bazujemy na nowatorskich technikach, które gwarantują najlepsze wyniki edukacyjne. Dodatkowo jako nieliczni na rynku szkolimy i udoskonalamy umiejętności trenerów, liderów, a także mistrzów branży beauty.

W myśl zasady, że najlepszy plan to elastyczny plan, wprowadziliśmy do naszej oferty szkolenia skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Perfekcyjnie przygotowane przez nas książki szkoleniowe pomagają w szybki i łatwy sposób wrócić do otrzymanej wiedzy. Monotonny, czarny tekst wzbogaciliśmy o zdjęcia, wykresy i diagramy, a wszystko to łączy ze sobą najlepsze techniki szkoleniowe.

Cosmetics College, to skondensowana i zarazem spersonalizowana dawka wiedzy w jednym miejscu.

Przekonaj się sam! Jesteśmy tu dla Ciebie!
Już dziś zapraszamy Cię w nasz świat branżowej przygody, niezapomnianych wrażeń i ciekawych doświadczeń.
Jeśli chcesz poprawić swoją wiedzę, kompetencje lub sprawić komuś wyjątkowy prezent, zapoznaj się z naszą ofertą i nie zwlekaj, odwiedź nasz Cosmetics College.O NAS

Emilia Kaczmarek

Właścicielka


Założycielka Cosmetics College, ekspert w dziedzinie beauty z 10-letnim stażem.

Pasjonatka, perfekcjonistka, dla której praca to hobby, a inspiracją są najlepsi w branży. Motywatorka, zarażająca swoją pozytywną energią. Jako szkoleniowiec, może poszczycić się nowatorskimi metodami edukacyjnymi oraz dużą liczbą pozytywnych referencji. Dodatkowo od kilku lat prowadzi świetnie prosperującą hurtownię kosmetyczno – medyczną PRIMA DERMA.

Pamiętaj „Twoje marzenia, to nasze pragnienia".

 • w skali 1 na 10 dajemy  100 pkt. Notatki szkoleniowe, opieka po szkoleniu i umiejętność przekazania wiedzy na najwyższym poziomie. Pani Emilio na pewno wrócimy ja i mój cały zespół. Dziękuję Julietta - Beauty Planet
  Beauty Planet
 • Polecam serdecznie!
  Katarzyna Janeczek
 • Madzia Madzia
  Bardzo polecam odbyć szkolenia w tym miejscu :) super podejście, bardzo miło i przyjaźnie - pełen profesjonalizm i ogromna wiedza :) bede tęsknić :) Pozdrawiam wszystkich i śle buziaki :)
  Madzia Madzia
 • Roksana Miłek
  Pełen profesjonalizm i mega atmosfera ;))) kurs wizażu i oprawy oka przeprowadzony przez Emilkę na najwyższym poziomie, zdecydowanie godne polecenia miejsce w którym można dużo się nauczyć i wspaniale spędzić czas, dziękuje za te dwa intensywne dni w waszym salonie to będzie niezapomniane wspomnienie i na pewno wrócę najszybciej jak to możliwe!!
  Roksana Miłek
 • Pati Patrycja
  Emilka najlepszy szkoleniowiec jakiego miałam okazję poznać. Wiedza, otwartość podejście do kursanta na najwyższym poziomie. Klimat miejsca magiczny nie tylko podczas szkoleń ale i wykonywanych zabiegów. Wychodzisz i już tesknisz ;) Cudownie !!!
  Pati Patrycja
 • Małgorzata Graczyk
  Szkolenie z mikro pigmentacji brwi - rewelacja!!! Gorąco polecam, pełen profesjonalizm w przemiłej atmosferze Pani Emilio życzę wielu sukcesów.
  Małgorzata Graczyk
 • Milena Dawidowicz
  Polecam z całego serca!!!
  Milena Dawidowicz
 • Anna Wiśniewska
  Super czas spędzony na szkoleniu z przedłużania rzęs! Gorąco polecam! :)
  Anna Wiśniewska
 • Natalia Górecka
  Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie polecam i na pewno wrócę :)
  Natalia Górecka
 • Karolina Lewandowska
  Duża wiedza, wspaniałe podejśćie i profesjonalizm. Pani Emilia to godny polecenia szkoleniowiec. :) Polecam !
  Karolina Lewandowska
 • Judyta Marciniak
  Mega profesjonalne szkolenie z lipolizy iniekcyjnej. Ogrom wiedzy, miła atmosfera - wrócę na pewno.
  Judyta Marciniak